بازگشت   وب سایت شرکت پروشات پارس مهر > بازی > بازیهای رایانه ای > اخبار بازی ها - Game News

اخبار بازی ها - Game News اخبار انتشار و ساخت بازیها و سایر اخبار در مورد بازیها

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی 13 March 2012, 09:01 AM   #1
ForCe1445
کاربر انجمن

ForCe1445 آواتار ها

مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41
مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41 مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41 مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41
ترقی: 1%, 198 امتیاز مورد نیاز
ترقی: 1% ترقی: 1% ترقی: 1%
فعالیت : 4%
فعالیت
: 4% فعالیت
: 4%
تشکرها: 18
تشکر شده 202 بار در 100 پست
ForCe1445 has a spectacular aura aboutForCe1445 has a spectacular aura aboutForCe1445 has a spectacular aura about
ForCe1445 به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به ForCe1445
New2 کاهش پینگ اینترنت شما تا حدود 50%

شاید شما دوست داشته باشید که بازی آنلاین کنید ولی پینگ بالا به شما چنین اجازه ای رو نده. دو تا سایت دیدم که ادعا می کنن می تونن پینگ رو تا 50 درصد کاهش بدن.

کد:
نقل قول:
http://www.lowerping.com
.
کد:
نقل قول:
http://www.battleping.com
.
البته یه سایت ایرانی هم هست که اکانت این سایت ها رو می فروشه که اگه تبلیغ نشه اسمشو خواهم گفت.
من تا حالا امتحانش نکردم . دوستان لطف کنید تجربیات خودتون رو در این مورد به اشتراک بزارین! __________________
منم درگیر پینگ زیادمم ! درسته ربطی به سرعت اینترنت نداره فقط بستگی به اون isp که سرویسو میده داره من امروز هرچی تست کردم پینگم کمتر از 350 نبود سرعت 128 وایمکس ! فقط می خوام مطمئن بشم که برای بازی انلاین اگه کافی نیست بیخودی سریال سی دی اورجیناله nfs hp رو خراب نکونم !
کسی نظری نداره ؟
.
کاری از شرکت
.
*BLIZZARD ENTERTEINMENT*
ForCe1445 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر روبرو از ForCe1445 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Axon (13 March 2012), Liquid (13 March 2012), Magister (13 March 2012), sinaaa (29 November 2012)
قدیمی 13 March 2012, 09:07 AM   #2
ForCe1445
کاربر انجمن

ForCe1445 آواتار ها

مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41 مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41 مجموع کل امتیازات: 4,152, درجه: 41
فعالیت
ForCe1445 has a spectacular aura aboutForCe1445 has a spectacular aura aboutForCe1445 has a spectacular aura about

البته این هم جواب بعضی از کسانییه که خریدن و دارن...بعضی ها راضین و بعضی ها شاکی....>!
.
.
چنين كاري غير ممكنه.
بالا بودن پينگ دليل بر كم بودن پهناي باند هستش و يا همون سرعت پايين بودن اينترنت.
مگه ميشه رفت تو سايت مثلاً سرعت 128 كيلو رو به 1 مگ تبديل كرد؟!
.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به هیچ وجه به این سایت ها اعتماد نکنید این سایت ها مثل نرم افزار هایی هستند که ادعا میکنند سرعت دانلود شما رو 200 برابر میکنند پس اگه پینگتون بالاست ببینید سروری که دارید روش بازی میکنید مال کجاست و اگه باز هم مشکل داشتید از isp خودتون کمک بگیرید و پینگ هیچ ربطی به سرعت و پهنای باند نداره
.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اين سايتها رو نميدونم و نميدونم براي همه بازيها ميشه يا نه ولي من خودم اكانت wowtunnels رو خريدم و روي wow عالي جواب ميده.پينگ من حدود يك سوم ميشه.يعني بدون wowtunnels اگه وارد بازي بشم پينگم معمولا 600 هست ولي با wowtunnels حدود 200 تا 300 .
.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
فقط من نمی دونم که پینگ رو برای همه سرور ها کم میکنه یا نه؟ در واقع مکانیسمش چه جوریه؟
.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------شما تا isp خودتوئنو تغییر ندید . اوضاع نه تنها بهتر نمیشه - بد تر هم میشه !! اونم با این نظریه ای که وزیر ارتباطات محترم دارن !!
.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
من از این سایت ها استفاده نکردم ولی راهی برای کاهش پینگ هست
اگه سرور یک سایت یا سرور یک بازی مثلا در امریکا باشه پینگ شما از این سرور 100% بالاتر از 1 سرور هم تراز در کشور المان هست.
من خودم برای پایین اوردن پینگ از چیز پی ان روی سرور های المانی استفاده میکنم

.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
پينگ به پهناي باند مركز مخابراتيتون ربط داره!! برا خودمم بود. مركز مخابرات ما مثلا 8 مگ ظرفيت داشت اينا تا 7.9999 اونم دوره گردش رو پر كردن! بعد پينگ من يه مدت رفت فضا نوردي!! اما با يكم صحبت اينا آي اس پي تصميم گرفت پهناي باند مركز رو ببره بالا!! الانم از پينگ پايين لذت مي بريم!!
چي پي ان هم كه گفتي من هرسري زدم كلا پينگ ميچسبه سقف
.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------بابا پینگ مثل دوستمون ارمین گفتن حل میشه حتما باید خود سرویس دهنده کاری کنه یه کم به این مثال دقت کنید متوجه میشید
پينگ به پهناي باند مركز مخابراتيتون ربط داره!! برا خودمم بود. مركز مخابرات ما مثلا 8 مگ ظرفيت داشت اينا تا 7.9999 اونم دوره گردش رو پر كردن! بعد پينگ من يه مدت رفت فضا نوردي!! اما با يكم صحبت اينا آي اس پي تصميم گرفت پهناي باند مركز رو ببره بالا!! الانم از پينگ پايين لذت مي بريم!!
منم موافقم چون من تازه شهرمون که کوچیکه ای دی اس ال گرفته بود یه هفته اول پینگم انقدر عالی بود فیفا 08 و 09 رو عالی بازی میکردم با سرعت 128 ولی بعد از دو هفته خبری از پینگ عالی نبود تا این دوهفته گذشته که مخابرات در استان کرمانشاه تصمیم بر ارائه خدمات کرد که واقعا عالیه من با سرورهای کانتر ایرانی قبلا پینگم 150 تا 200 بود الان 45 تا 50 به زور میره منظورم از این صحبتها کیفیت ارائه سرویس هست خب حالا میگید مخابرات خوبه من با سرویس مخابرات اینترنت 64 سرعت دانلودم از 9 کیوبایت کم تر نمیره تازه بعضی موقع ها هم میره رو 15 کیلوبایت ولی با سرویس حسابگر خودش رو بکوشه میره رو 8 کیلوبایت
در کل مشکل از خدمات دهنده هست با اونها در میان بزار شاید کمکت کنن
.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینها نظرات بعضی از دوستان بود که گفتند...
.
حالا کسی واقعا همچین چیزی داره؟یا دیده؟یا مطمئنه که راسته یا دروغه؟
.
موفق باشید
.
کاری از شرکت
.
*BLIZZARD ENTERTEINMENT*
3 کاربر روبرو از ForCe1445 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
bab_fatboy (13 March 2012), Liquid (13 March 2012), Magister (13 March 2012)
قدیمی 13 March 2012, 09:21 AM   #3
Liquid
کاربر انجمن

مجموع کل امتیازات: 313, درجه: 6
مجموع کل امتیازات: 313, درجه: 6 مجموع کل امتیازات: 313, درجه: 6 مجموع کل امتیازات: 313, درجه: 6
ترقی: 26%, 37 امتیاز مورد نیاز
ترقی: 26% ترقی: 26% ترقی: 26%
فعالیت : 8%
فعالیت
: 8% فعالیت
: 8% فعالیت
: 8%
تشکرها: 95
تشکر شده 6 بار در 3 پست
Liquid تازه در اول راهه

سلام من برادرم گرفته برای بازیه age of emires III میگه خیلی عالیه فقط نمیدونم برای همه بازیها رو جواب میده یا نه...
Liquid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر روبرو از Liquid به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Axon (13 March 2012), ForCe1445 (13 March 2012), Magister (13 March 2012)
قدیمی 13 March 2012, 11:56 AM   #4
ForCe1445
کاربر انجمن

ForCe1445 آواتار ها

فعالیت
Tik مرسی از توجهتون

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Liquid نمایش پست ها
سلام من برادرم گرفته برای بازیه age of emires III میگه خیلی عالیه فقط نمیدونم برای همه بازیها رو جواب میده یا نه...
.
با تشکر از آقال liquid بخاطر این کامنتی که گذاشتن.
.
والله نمیدونم چی باید بگم...
.
آدم از طرفی فکر میکنه که حالا که برای age of emires 3 به درد خورده و عمل کرده پس برای تمام بازی های استراتژی عمل میکنه.....!
.
من دوستم کانتر بازی میکرد به صورت آنلاین اونم گرفته بود میگفت خیلی عالی و خوبه...
.
ولی از طرفی یکی دیگه از دوستام میگفت برای بازیه call of duty modern warfare 2 گرفته ولی نه تنها پینگو کاهش نمیده...بلکه بالا هم میبره
.
واقعا نمیدونم باید چیکار کرد فکر کنم لیست بازی هایی رو که میپشه از این اکانتا استفاده کرد رو باید بزاریم و طبقه بندی کنیم تا دوستان بدونن برای چه بازی هایی میشه از این اکانتا استفاده کرد و الکی تو جیبشون پول اضافه نروزن.
.
البته باید اضافه کنم که حتما لازم نیست که تکانت رو بخری.....!
.
به گفته ی یکی از دوستام وقتی تو این سایت ثبت نام میکنی برات یه برنامه میفرستن که اونو نصب میکنی و وقتی میخواستی میزدی و باز میشد...اگر اکانت رو نخری هر 24 ساعت قطع میشه و فقط و فقط باید اکانت رو بخری ولی اگر اکانت رو خریدین که هیچی...به طور مداوم میشه ازش استفاده کرد...
.
موفق باشید
.
کاری از شرکت
.
*BLIZZARD ENTERTEINMENT*
3 کاربر روبرو از ForCe1445 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Axon (13 March 2012), Liquid (18 March 2012), MohandaR (17 March 2012)
قدیمی 15 March 2012, 09:22 AM   #5
ForCe1445
کاربر انجمن

ForCe1445 آواتار ها

فعالیت

سلام به همگی:
.
بر اساس تحقیق هایی که کردم توی گوگل وقتی به فارسی میزنی "کاهش دهنده پینگ"برات موضوع و سایت های زیادی میاره ولی هر کدومشون یه قیمتی دارن.....!شاید الان فکر میکنین که خوب حتما شاید با هم فرق میکنن ولی من یکیرو پیدا کردم که مارکشون و شرکت سازندشون هم یکیه و از اونجایی که 30 روزه و 90 روزه داره...30 روزشو توی یه سایت زده بود 16500 و توی یه سایته دیگه زده 9800 و توی سایته دیگه که دیدم زده 18000 تومن....!
.
آدم از جهتی میره اونیکه قیمت بالاتر رو داره میخره ولی وقتی نگاه میکنه میبینه که با هم هیچ فرقی نمیکنه...بهد وقتی زنگ میزنی به سایتشون بهشون میگی میگن برای ما بهتره که قیمت بالاتر هم داره...بهش گفتم آقای عزیز الان این "کاهش دهنده پینگی" که شما گذاشتین با سایت دیگه دقیقا یکیه هیچ فرقی نمیکنه حتی برنامه هاشونم که میخوای بری توشون هم یکیه...!
.
اونوقت وقتی دید که چیزی نمیتونه بگه یک جوابی داد که اصلا دور از منطق و دور از عقل بود....
.
گفت:خوب وقتی دلار میره بالا این ها هم میره بالا دیگه...چیزه واضحیه....!!!!!!
آخه چه ربطی داره؟؟؟مگه دلار فقط برای شما یا فقط برای سایت دیگه میره بالا؟؟؟اگه بره برای همی میره نه فقط برای شما....!
.
خلاصه این تحقیقات من بود....به نظر من اگر کسی خواست بخره فقط و فقط مارک BP(battleping)s رو بخره چون که علاوه بر اینکه قیمتش خوب و متوسطه...معروف تر و قابل اعتماد تریه نسبت به بقیه....
.
و این هم اضافه میکنم که وقتی برای هر بازی میخواین بخرین حتما و حتما با مدیر سایتی که میخواین ازش بخرین درمیون بزارین چون که "کاهش دهنده پینگ" برای همه ی بازی ها رو suport یا اصطلاحا پشتیبانی نمیکنه...
من خودم برای بازیه starcraft 2 رو خواستم بخرم از سایتش پرسیدم گفت که خیر برای این بازی نیست متاسفانه..
.
حالا طرز خرید و استفادش هم براتون به امید خدا و یاریه شما دوستان میزارم..
.
موفق باشید
.
کاری از شرکت
.
*BLIZZARD ENTERTEINMENT*
کاربر روبرو به خاطر این پست از ForCe1445 تشکر کرده است:
Liquid (18 March 2012)
قدیمی 17 March 2012, 12:22 PM   #6
MohandaR
کاربر انجمن

MohandaR آواتار ها

مجموع کل امتیازات: 52, درجه: 1
مجموع کل امتیازات: 52, درجه: 1 مجموع کل امتیازات: 52, درجه: 1 مجموع کل امتیازات: 52, درجه: 1
ترقی: 4%, 48 امتیاز مورد نیاز
ترقی: 4% ترقی: 4% ترقی: 4%
فعالیت
تشکرها: 3
تشکر شده 2 بار در 2 پست
MohandaR تازه در اول راهه
MohandaR به Yahoo ارسال پیام فرستادن پیام با Skype به MohandaR

سلام به همه...در مورد کاهش دهنده پینگ باید بگم که فقط بازی های معروف و بازی هایی که اسمشون تو دهنا هستش support میکنه من برای hitman رو گرفتم...هیچ تاثیری نداشت
MohandaR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر روبرو به خاطر این پست از MohandaR تشکر کرده است:
Liquid (18 March 2012)
قدیمی 18 March 2012, 06:35 PM   #7
ForCe1445
کاربر انجمن

ForCe1445 آواتار ها

فعالیت
Tik

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MohandaR نمایش پست ها
سلام به همه...در مورد کاهش دهنده پینگ باید بگم که فقط بازی های معروف و بازی هایی که اسمشون تو دهنا هستش support میکنه من برای hitman رو گرفتم...هیچ تاثیری نداشت
.
.
سلام به آقای mohandar ببینین من فکر میکنم ربطی به بازی های معروف نداره چون بازیی مثل starcraft 2 رو که بهترین بازیه سال 2010 تو سبک خودش شد رو support نمیکنه اونوقت بازیه starcraft 1 رو که الان زیاد هم طرفدار نداره....support میکنه...
.
من فکر نمیکنم به اون ربطی داشته باشه ولی در هر حال ممنونم از جوابتون
.
کاری از شرکت
.
*BLIZZARD ENTERTEINMENT*
کاربر روبرو به خاطر این پست از ForCe1445 تشکر کرده است:
Liquid (18 March 2012)
قدیمی 29 November 2012, 02:59 PM   #8
space.power
کاربر انجمن

مجموع کل امتیازات: 299, درجه: 5
مجموع کل امتیازات: 299, درجه: 5 مجموع کل امتیازات: 299, درجه: 5 مجموع کل امتیازات: 299, درجه: 5
ترقی: 98%, 1 امتیاز مورد نیاز
ترقی: 98% ترقی: 98% ترقی: 98%
فعالیت : 12%
فعالیت
: 12% فعالیت
: 12% فعالیت
: 12%
تشکرها: 3
تشکر شده 1 بار در 1 پست
space.power تازه در اول راهه

میگم میشه بازی age of emires III را انلاین بازی کرد اگه میشه جواب بدین؟؟؟
space.power آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر روبرو به خاطر این پست از space.power تشکر کرده است:
Axon (30 November 2012)
قدیمی 20 August 2013, 02:23 PM   #9
saeedspy
کاربر انجمن

مجموع کل امتیازات: 12, درجه: 1
مجموع کل امتیازات: 12, درجه: 1 مجموع کل امتیازات: 12, درجه: 1 مجموع کل امتیازات: 12, درجه: 1
ترقی: 23%, 38 امتیاز مورد نیاز
ترقی: 23% ترقی: 23% ترقی: 23%
فعالیت
تشکرها: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست
saeedspy تازه در اول راهه

مژده مژده مژده مژده مژده مژده

به همه طرفدارای بازیهای آنلاین